2257

O filmach oraz ich weryfikacji, 2257

 

Zwalse.com nie jest producentem ani sprzedawcą materiałów znajdujących się na stronie internetowej (ZWALSE.COM). Wszystkie prezentowane materiały pochodzą ze źródeł strony trzeciej. Zgodnie z zapisami 18 USC 2257 w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i uwag proszę uprzejmie o bezpośrednie skierowanie swoich zastrzeżeń do dystrybutora lub producenta tych materiałów.

Portal Zwalse.com stara się po każdym względem weryfikować użytkowników i ich pełnoletniość, jednak nie zawsze jest to wystarczające, dlatego strona jest obłożona ostrzeżeniem o zamieszczanych materiałach i każde podanie stany niezgodnego z faktem jest naruszeniem naszego regulaminu.

ZWALSE.COM zastrzega sobie prawo podstawowych procedur weryfikacyjnych:

–   Wszystkie osoby chcące umieścić materiał wideo muszą być pełnoletnie tz. nie mogą mieć mniej niż 18 lat.
–   Każdy użytkownik dodający materiał wideo i/lub zdjęcia jest zobowiązany do weryfikacji treści dodawanego materiału wideo oraz zdjęć i oświadcza, że wszyscy aktorzy występujący w tych filmach i/lub zdjęciach są pełnoletni.

W celu dodatkowej pomocy lub dodatkowych informacji skontaktuj się z administratorem zwalse.com.

SEXRURA.PL zastrzega sobie prawo usuwania wszystkich materiałów o niestosownej tematyce oraz treści łamiącej prawo obowiązujące na terenie Polski.

Każda osoba, która uzna oglądany materiał za nielegalny, bezprawny lub szkodliwy społecznie powinna taki fakt zgłosić do administratora zwalse.com, a materiał zostanie niezwłocznie usunięty a portal na którym jest on faktycznie zamieszony zostanie mailowo poinformowany o takiej niezgodności.

Zgodnie z oświadczeniem właścicieli portali, którzy udostępniają kody do osadzenia filmu na stronie, wszyscy aktorzy są występujący w filmach są pełnoletni.